Mohlo by Vás zajímat:

Mám zájem o zasílání novinek:

Můžete nás sledovat:

Small Steel Fork 1-speed
27.000 Kč

Projíždět se jen tak městem na tomto dřevěném městkém kole se sníženým rámem pro snadnější nastupování je naprosto návyková zábava. Jednorychlostní varianta s pevným, solidně zpracovaným rámem vás nechá plynout ulicí kdykoliv na něho sednete. Zkosený rám do výšky 130 cm usnadňuje nastupování menším postavám, Neváhejte a hned si ho objednejte.

Rozhodně to není nudné kolo ale kolo pro zábavnou jízdu. Všimněte si jak vás budou sledovat upřené pohledy, zatím co si to budete kroužit městem. Tohle dřevěné kolo je trendy, přední ocelová vidlice je natolik pevná, že se nezalekne přejíždění chodníků, skákání z obruvníků a přejíždění městských děr, kterých je všude bezpočet.

Zvyšte svojí cestovní rychlost!

Ať už chcete vyšlápnout kopce a mosty na každodenní jízdě na kole, chcete  rychle proklouznout městskou uličkou nebo se jen chcete hladce svézt po bulváru, šlapání se stává snazší s  větší rychlostí. Sandwichbikes Steel Fork je nabízen jako jedno nebo dvou rychlostní. Stačí si vybrat!

 

Sandwichbike je složen do malého plochého balení, takže ho můžeme poslat poštou. Zábava začne v okamžiku, kdy vám pošťák zazvoní u dveří. Vše, co potřebujete, je v krabici včetně nástrojů, takže můžete začít hned po montáži. Celkově je to méně než 50 částí a složení zabere minutku.

Pokud si umíte udělat sendvič na svačinu, umíte si určitě sestavit i sandwichbike.

 

 

Parametry:

Váha: 17 kg
Rozměry balení: 94 x 70 x 24 cm
Rám: Lepené několika vrstvené bukové dřevo (PEFC) upravená povrchová úprava do každého počasí
Převody: Shimano, jednorychlostní
Velikost rámu: Zmenšený 37,5cm (stavitelné sedlo pro 145cm+ výšky)
Pneumatiky: Schwalbe 26” Big Apple
Blatníky: přední a zadní hliníkové ve volitelném příslušenství
Přední brzda: ve volitelném příslušenství
Atest: EN 14764 kompatibilní s ISO 4210
Řetěz: KMC, ocelový
Výplet: Exal XL25, 559 s 14G ocelovými paprsky
Sedlo: Selle Royal Shadow
Šetrné k životnímu prostředí