Mohlo by Vás zajímat:

Mám zájem o zasílání novinek:

Můžete nás sledovat:

O nás

Moto " Svoje kolo si sestavte sami pro sebe"

Sandwichbikes svým originálním holandským designem byl inspirován konceptem malého přepravního balení, vlastním sestavením u sebe doma a snahou o vytvoření výjimečných produktů.

Namísto svařovaného rámu je Sandwichbike vyroben jako "sendvič" dvou dřevěných kompozitních rámů s vrstvou odolávající povětrnostním vlivům. Spojení pomocí "chytrých válečků" zajišťuje rámu i jednotlivým komponentům vysokou pevnost a tuhost, zároveň mu dodává extrémně atraktivní vzhled.

Samotné kolo wooden bike může být dodáváno rozložené v přepravním obalu či již v složeném stavu. Dřevěný rám kola poskytuje nepřeberné množství nápadů k vlastní realizaci a nechává tak vyniknout vlastnímu egu. Součástí každého roku je omezená kolekce pár speciálních edicí s motivy, které si zaslouží pozornost.

 

Jak na to? Objednej si svůj Sandwichbike u našich partnerů nebo na www.sandwichbikes.cz | Kolo je složeno v malé ploché krabici, abychom je mohli doručit poštou.

Sestavte. Vše, co potřebujete ke složení kola je v krabici, včetně návodu jak začít a sestavit celé kolo.

Jezděte. Radost při sestavování Sandwichbiku bude dovršena první a každou další jízdou. Budete cítit vzrušení při řízení kola, které jste si sami sestavili.

 

"Nešlapejte, plachtěte"

team Sandwichbikes