Mohlo by Vás zajímat:

Mám zájem o zasílání novinek:

Můžete nás sledovat:

FAQ

 

KOLO

Kdo přišel s sandwichem?

Sandwichbike navrhl Basten Leijh. Navštivte hlavní nabídku na našich webových stránkách pro celou historii sandwicku, stejně jako další informace o materiálech a jednotlivých částech.

Je Sandwichbike odolný za každého počasí?

Neočekáváme, že budete na svém sandwichbike jezdit v interiéru, takže jsme se ujistili, že dřevěný rám vydrží všechnu zátěž při jízdě, včetně deště nebo slunce. Nicméně dřevo je stále organickým materiálem, takže abyste si mohli co nejdéle vychutnat svůj Sandwichbike, doporučujeme Vám se o něho pečlivě postarat.

Moje kolo možná zní nějak divně, vydává praskání, co je to a co mohu s tím dělat?

Tento zvuk není způsoben dřevem, ale je způsoben třením mezi materiály a neškodí nic. Vložením montážní pasty do těchto oblastí bude zvuk úplně pryč. Zkontrolujte, prosím v manuálu, kam se má přidávat pasta.

Můžu vyrazit na nezpevněné cesty?

Přestože Sandwichbike je velmi robustní a tvrdé, nepředstavovali jsme ho jako off-road. Je to skvělé kolo pro jízdu po městě nebo pro jízdu na pláži, ale pokud plánujete skončit pokryti bahnem až za ušima někde v lese, možná to nebude nejvhodnější volba.

Nemáto přední brzdu?

Jízda na sandwichbiku je samá legrace, ale semafory, jiné vozy v dopravě nebo malé děti vás mohou přinutit občas zpomalit. Proto jsme vybavili Sandwichbike brzdou v náboji zadního kola. Stačí pedálem pohnout zpět a brzda se zapne. Pokud dáváte přednost bezpečnostnímu brzdění, je také možné použít ruční brzdu na předním kole. To je k dispozici v příslušenství a je možné ji kdykoliv dokoupit.

Jakou si mám vybrat správnou velikost mého Sandwichbike?

Sandwichbike je k dispozici ve střední velikosti (51 cm). Pokud máte průměrnou výšku, sedí vám Sandwichbike v pohodě a nastavitelné sedadlo zajišťuje, že se cítíte příjemně a pohodlně. Pokud jste trochu menšího vzrůstu, můžete si vybrat menší rám s dřevěnou vidlicí nebo s ocelovou vidlicí.

 

OBJEDNÁNÍ

Kde mohu dostat sandwichbike?

Sandwichbike můžete objednat prostřednictvím této webové stránky nebo u našich prodejců.

Můžete mi můj Sandwichbike poslat poštou nebo spedicí?

Chceme, aby všichni měli možnost plachtit na svém vlastním Sandwichbike, proto je u nás doprava zdarma.

Jak dlouho trvá dodání kola?

Poté, co jste si objednali Sandwichbike, začneme ho připravovat k balení. Vzhledem k tomu, že máme kola skladem je automaticky odesláno na vaší adresu. Automaticky s odesláním obdržíte do e-mailu i číslo ke sledování zásilky. V případě že není objednaný model u nás je dodací lhůta 3-4 týdny a náš pracovník vás bude kontaktovat.

Obdržel jsem Sandwichbike, ale zásilka je poškozena, co mám dělat?

Děláme vše pro to, abychom váš Sandwichbike doručili bezpečně až k vám. Pokud je však zásilka poškozena, kontaktujte nás a my vám pomůžeme.

 

SLOŽENÍ

Jak dlouho trvá sestavení Sandwichbiku?

Není to soutěž, tak si dopřejte dostatek času a ujistěte se že sestavujete vše správně. Náš odhad je, že byste ho mohli složit asi za hodinu. Samozřejmě, praxe není tak složitá, takže pokud se rozhodnete rozšířit svou sbírku Sandwichbike, další jistě složíte mnohem rychleji :)

Jak mohu sestavit svůj Sandwichbike?

V boxu Sandwichbike najdete manuál, příručku ke složení. Pochopitelně je pro všechny pěkně s obrázky. Chcete vidět jak se kolo skládá? Pak se můžete podívat na naše instrukční videa.

Mohu kolo sestavit a zase složit několikrát?

Nejedná se primárně o skládací kolo, ale rozložení a složení vícekrát není problém. Ačkoliv, pokud plánujete dělat to denně, může se toto cvičení stát trochu časově náročné.

Snažil jsem se a pokusil se kolo složit, ale prostě mi to nejde.

Samozřejmě, že při sestavování sandwichbiku může dojít k nějaké chybě. Dejte nám prosím vědět, kde jste uvízli, a náš team zajistí, abyste jste se dostali z problémů a na kole co nejdříve jezdili. Kolo si samozřejmě můžete zakoupit i již složené u našich prodejců.

 

SERVIS

Jak mohu kontaktovat zastoupení Sandwichebikes?

Můžete nám poslat e-mail, můžete nám zavolat +420 724 368 355. Samozřejmě, pokud se ocitnete někdy v blízkosti centrály Nijmegenu, určitě se zastavte na výbornou kávu.

Část mého Sandwichbike se zlomila, co mám dělat?

Naše kola Sandwichbikes jsou postaveny tak, aby vydržely, a dbáme na to, neustále se ujišťujeme že kola vydrží. Pokud se však část vašeho Sandwichbike opravdu zlomí, kontaktujte nás a my vám zajistíme potřebný díl co nejdříve, aby jste se na svém Sandwichbike opět mohli prohánět co nejdříve. Podívejte se na naše smluvní podmínky a vždy se domluvíme, protože toto kole rozdává radost.